Catalin Fudulu - Sub sărutul luminii...
luni, 22 iunie 2026
Să traversăm regulamentar...
2 comentarii:
Joaquín
22 iunie 2026 la 07:32
No queda otra
Răspundeți
Ștergere
Răspunsuri
Răspundeți
Suzana
22 iunie 2026 la 12:55
Probabil si fluiera regulamentar! Nu se vede nicio masina, nimic, nimicuta...🙂
Răspundeți
Ștergere
Răspunsuri
Răspundeți
Adăugați un comentariu
Încărcați mai multe...
›
Pagina de pornire
Afișați versiunea pentru web
No queda otra
RăspundețiȘtergereProbabil si fluiera regulamentar! Nu se vede nicio masina, nimic, nimicuta...🙂
RăspundețiȘtergere